Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przed wyborami ogrodniczy, po wyborach Biedronka. Wójt oszukał mieszkańców?

Utworzony przez władza się bawi i inkasuje, 18 grudnia 2014 r. o 11:57 Powrót do artykułu
Ale o co chodzi??? Czy mnie się ktoś pyta czy chcę konkurencję pod nosem??? Jestem z innej branży, dodam, że usługowej. Więc czy mam prawo żądać aby inni nie wykonywali tego zawodu co ja??? To jest wolny kraj i wolna konkurencja. Po prostu sklepikarze nie będą mogli już zdzierać z ludzi i się buntują.
Oby ciebie cwaniaku też jakaś korporacja wykończyła Wesołych Swiąt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby niektórzy popracowali sobie w obozie pracy, to znaczy w biedronce, to ich noga w tym sklepie, by nie stanęła, a widzę, że niektóre opinie na forum są  pisane przez odpowiednie komórki PR Jeronimo Martins.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupa debili ta rada - jak nie chcieliście biedry to było zmienić obowiązujący MPZP a nie teraz rozpaczać jak biedra powstała zgodnie z planem i ma wasze pretensje głeboko w d... poza tym idę o zakład, że cała rada i tak już w tej biedrze kupuje :) a jak mieszkańcy gminy jak sa rzeczywiście tak niezadowoleni z tego sklepu to proszę w nim nie kupować wtedy umrze śmiercią naturalną :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby niektórzy popracowali sobie w obozie pracy, to znaczy w biedronce, to ich noga w tym sklepie, by nie stanęła, a widzę, że niektóre opinie na forum są  pisane przez odpowiednie komórki PR Jeronimo Martins.
Zgadza się .Tylko ludzi ,Wielkich Katolików goowno to obchodz.Jest tanio,więc nawet gdyby dziewczyna w zaawansowanej ciąży dymała palety,udawaliby ,że nie widzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że jest Biedronka w Niemcach. Gmina 18 tys mieszkańców, nie było gdzie zrobić zakupów. Śmierdzący GS, ceny w górnej półki, totalne zacofanie.GS i PSS miały monopol na Niemce. Najważniejsze że ludzie są zadowoleni, mają blisko, tanio i duży wybór towarów. Pisanie ze wójt oszukał mieszkańców jest wymysłem autora tego artykułu. W czym oszukał skoro nie jest właścicielem obiektu?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darujcie sobie to Święte oburzenie. Nie chcecie Biedronki-nie kupujcie, sama się zwinie. Natomiast warunki pracy założę się, że są znacznie lepsze niż w małych sklepikach "z polskim kapitałem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś nie chce kupować w Biedronce - nie musi. To, co się stało jest dobre dla klientów, bo mają wybór. Dobry i w rozsądnej cenie towar zawsze znajdzie klienta. I dlatego w dalszym ciągu pieczywo kupuje w kajzerce lub piekarni a wędliny w Ryjku. Nie wiem, dlaczego winą obarcza się wójta, który nie wydawał zezwolenia na budowę (wydało starostwo) a plan przestrzennego zagospodarowania gminy Niemce nie był uchwalany za kadencji K. Urbasia. Nikt nie chce zauważyć, że powstały nowe miejsca pracy. Że teren za parkiem przestał być ruiną. Uważam, że dobrze się stało, chociaż nie jest to zasługą wójta.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce wszystko jest normalne. Sprawa jednak jest chyba prostsza niż może się wydawać. Sądzę że np. CBA miałoby sporo tam roboty. Dobrze że przynajmniej pojawiają się takie inicjatywy: fb. com/stopDyskontom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy pieprzycie ze nikt nie wiedzial ze buduje sie Biedronka? Przeciez to bylo wiadome od samego poczatku! Ja jestem bardzo zadowolona ze ona u nas jest bo tam przynajmniej sa przyjemne ceny :) i obsluga co najwazniejsze! A jesli chodzi ze Wojt Was oszukal...po co zescie na niego glosowali malo on sie jeszcze nachapal a Wy zescie go znowu wybrali masakra!!! Pozdrawiam:) Wesolych Swiat :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się .Tylko ludzi ,Wielkich Katolików goowno to obchodz.Jest tanio,więc nawet gdyby dziewczyna w zaawansowanej ciąży dymała palety,udawaliby ,że nie widzą.
Ciąża to nie choroba imbecylu. Co ma bycie katolikiem do kupowania w biedronce nie rozumiem. jesli komus nie odpowiada jego praca i jego obowiazki to nic nie stoi na przeszkodzie zeby ja zmienic. tylko pojawia sie jedna kwestia. zasciankowa mentalnosc. nie chce biedronki ale chce miec tanio, nie chce duzo pracowac ale chce duzo zarabiac. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tu komentowac jak wybieramy tak mamy, Polak lubi być cheblowany o tylca,lubi patrzeć jak jego wybrańcy zajdają ośmiorniczki popijając winko za 1500 i lulki palą za kaskę wyciąganą od swoich cheblowanych wyborców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może gdyby sklepowe w innych sklepach w Niemcach były milsze, to obroty by im nie spadły? A tak...jak za komuny. Zmienić swoje podejście do klientów drogie panie!
popieram w 100% Te w delikatesach siedzą w pracy ZA KARĘ!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DECYZJĘ pozwolenia NA BUDOWĘ WYDAJE -STAROSTA. W TYM PRZPADKUI POWIATU LUBELSKIEGO. wójt WYDAJE CO NAJWYŻEJ WARUNKI ZABUDOWY JEŚLI NIE MA MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO. TYLE MÓWI PRAWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co racja to racja a co maja mowic ci luudzue co straca prace i ci co maja rodziny w sobie niezdajecie z tego sprawy woj wiedział o biedrace od samego poczatku a tylko tak mowił ze niebedzie zeby na niego głosowac ..........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram w 100% Te w delikatesach siedzą w pracy ZA KARĘ!!! 
Zgadza się, te Panie jeszcze zostały mentalnością w poprzednim ustroju. W Niemcach czy Krasieninie jest tak samo. Popracowały by w takiej biedronce to nauczyli by je, że klient jest najważniejszy. Głupie dzień dobry, dziękuje i do widzenia a robi już sympatyczne wrażenie i chce się robić ponownie zakupy. Co do biedronki w Niemcach to bardzo dobrze, że powstała. Ludzie którzy nie mają samochodów czy liczą każdą złotówkę będą zawsze zadowoleni z tego sklepu, ponadto jest duży wybór produktów. Co do konkurencji, sorry ale takie mamy czasy, albo jesteś konkurencyjny albo wypadasz z gry. Aha jeszcze jedno ile osób zatrudnia biedronka a ile np. delikatesy centrum?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od Wójta to wy się odczepcie. To jest nasz "Gierek" tyle co do tej pory zrobił to należy mu się szacunek. A, że długi są?, niestety żeby budować to trzeba mieć pieniądze. Takie czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłosić sprawę do Prokuratury bowiem pachnie tu oszustwem i powiadomić CBA na okoliczność zachodzących podejrzeń o to, że pan Wójt mógł przyjąć korzyść majątkową w zamian za aprobatę budowy "Biedronki". Każdy rozsądnie myślący człowiek zada sobie pytanie, dlaczego Wójt kłamał do samego końca? Przecież gdyby miał czyste intencje i sumienie, temat byłby jawny od początku do końca, czyż nie? Coś tu śmierdzi...
   
kupa debili ta rada - jak nie chcieliście biedry to było zmienić obowiązujący MPZP a nie teraz rozpaczać jak biedra powstała zgodnie z planem i ma wasze pretensje głeboko w d... poza tym idę o zakład, że cała rada i tak już w tej biedrze kupuje :) a jak mieszkańcy gminy jak sa rzeczywiście tak niezadowoleni z tego sklepu to proszę w nim nie kupować wtedy umrze śmiercią naturalną :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że rady Mroczek mimo 5 kadencji oraz Zgierska  nie wie co się dzieje w Gminie. Przecież mogli zmienić Plan zagospodarowania przestrzennego i sprawy by nie było. Niech teraz nie kłamią, że nie wiedzieli. Kpina tacy radni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to prawda, że wójt w Urzędzie podobno rzadko bywa. Ciekawe czy 13 dostanie jako sumienny pracownik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starosta i Wójt to jedna Partia. Dobrze się znają  i nie mówcie, że nie wiedział boi DOBRZE wiedział SZYLD POJAWIŁ SIĘ JAK TYLKO WYGRAŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...